SAVAITGALIO AKCIJA: Apsipirk ir LAIMĖK kvepalus. Akcijoje galioja visi užsakymai, atlikti 10.23-10.25

Sąlygos ir taisyklės

PIRKIMAS

1.1 Pirkėjas patvirtindamas šias Taisykles sutinka, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

1.2 Po užsakymo apmokėjimo, į Pirkėjo el. paštą bus išsiųstas patvirtinimas apie užsakymo vykdymą ir būklę. Tam, kad užsakymas būtų įvykdytas, apmokėjimo metu prašome pateikti vardą, pavardę, adresą el. paštą, telefono numerį. Ši informacija reikalinga, jog Pardavėjas galėtų pristatyti Pirkėjo užsakymą bei išrašyti sąskaitą-faktūrą (SF).

1.3 Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo elektroninio pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi informuoti apie tai Pardavėją, elektroniniu paštu išsiųsdamas pranešimą adresu info@mileboutique.lt

1.4 Pardavėjas patvirtina, kad Pirkėjo asmens duomenys bus naudojami tik prekių pardavimo elektroninėje parduotuvėje, veiklos analizės ir rinkodaros (nebent Pirkėjas nesutinka su 1.3 punktu) tikslais. Pardavėjas įsipareigoja saugoti ir neatskleisti duomenų tretiems asmenims. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

2.1 Prekės (išskyrus kosmetiką, parfumeriją ir apatinį trikotažą) gali būti grąžintos per 14 dienų nuo užsakymo atlikimo datos. Grąžinant prekes Pirkėjas turi atitikti visas sąlygas: nepasibaigęs gražinimo terminas, prekė turi būti nepažeistoje originalioje pakuotėje, nenaudota.

2.2. Prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas. Pardavėjas pasilieka teisę atmesti grąžinimo ar keitimo prašymą, jei neatitinka bent viena 2.1 punkte nurodyta sąlyga.

2.3. Neatsiimtos siuntos yra grąžinamos į MileBoutique.LT sandelį ir yra saugomos savaitę laiko (imtinai) nuo Pirkėjo informavimo el. paštu/SMS žinute. Pirkėjas gali pakartotinai paprašyti išsiųsti siuntą apmokėjus pasirinktą siuntimo būdą. Suėjus siuntos saugojimo terminui, siunta yra anuliuojama.

UŽSAKYMAS

3.1 Po sėkmingo užsakymo apmokėjimo į Pirkėjo nurodyta el. pašto dėžutę gausite patvirtinimą apie užsakymo vykdymą. Pirkėjas yra atsakingas už teisingos kontaktinės informacijos pateikimą. Jeigu nurodėte ne tokius duomenis, prašome kuo skubiau susisiekti el. paštu info@mileboutique.lt bei pranešti apie pakeitimus.

3.2 Pabrėžiame, kad prekių atspalviai gali skirtis nuo nuotraukų, įkeltų į Mile Boutique. Tai priklauso nuo apšvietimo, tinkamo kampo ir kitų sąlygų.

3.3. Jeigu įvykdytame užsakyme yra išankstinio užsakymo prekės, užsakymas išsiunčiamas tik tada, kai sandelyje yra gaunamos visos Pirkėjo užsakytos prekės.

 

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

4.1. Visa informacinė ir vaizdinė medžiaga yra tiekėjų arba www.mileboutique.lt nuosavybė. Bet koks šios medžiagos naudojimas be leidimo yra intelektinės nuosavybės pažeidimas. Pažeidus šį punktą gali grėsti baudžiamoji atsakomybė.

 

Pardavėjas pasilieka teisę, bet kuriuo metu pakeisti arba papildyti šias sąlygas. Visi nesutarimai ir ginčai yra sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti ginčai yra sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais.