Siuntimas DPD/Omniva paštomatais NEMOKAMAS perkant už 50€ ir daugiau! *pasiūlymas galioja visada

Losjonų ir kremų skirtumai (Victoria’s Secret ir Bath&Body Works)

Losjonų ir kremų skirtumai (Victoria’s Secret ir Bath&Body Works)

Nors ir dažniausiai šiuos produktus renkamės pagal kvapą ir žinomumą, norime pasidalinti naudinga ir įdomia informacija su jumis apie losjonų ir kremų skirtumą

VISAS LOSJONŲ, KREMŲ, SVIESTŲ ASORTIMENTAS: https://mileboutique.lt/kategorija/kunui/losjonai/

Victoria’s Secret (VS) nors ir siūlo keletą kremų, labiausiai specializuojasi losjonuose. Losjonas – tai skystesnės, vandeningos tekstūros produktas, kurį užtepus ant odos lieka lengvas „lipnumo” pojūtis iki kol produktas visiškai įsigeria į odą. VS dažniausiai siūlo lengvus, gaivius kvapus. Didžioji dalis produktų neturi prabangumo (nebent, tai yra kvepalų linijos kvapai).

Bath&Body Works (BBW) siūlo ir losjonus, ir kremus, ir sviestus, tačiau pasirinkome pardavinėti tik kremus (ir sviestus). Kodėl? Kremai yra riebesnės ir tirštesnės tekstūros. Būtent BBW kremai į odą įsigeria iškart, nepalieka lipnumo, yra praturtinti taukmedžio ir kakavos sviestu, alijošiumi. Be to, suteikia 24 valandų drėkinimą. Svarbu paminėti, kad Bath&Body Works produktai išsiskiria prabangiais kvapais („Into the Night”, „In the Stars” ir „A Thousand Wishes” – populiarusi kvapai su prabangos pojūčiu).

Ar žinojote, jog Amerikoje Bath&Body Works kosmetika yra populiaresnė nei Victoria’s Secret? Kuris produktas – losjonas ar kremas – yra priimtinesnis Jums? Kodėl?

Žemiau pateikiame populiariausius produktus iš losjonų ir kremų kategorijos:

Įrašą parengė MileBoutique.LT komanda. Bet koks šio įrašo, fragmento ar kt. naudojimas be raštiško sutikimo yra traktuojamas kaip turinio vagystė.

Share this post