Siuntimas DPD/OMNIVA paštomatais NEMOKAMAS perkant už 50 Eur ir daugiau!

Pasikeitimai dėl JK išstojimo iš ES (BREXIT)

Pasikeitimai dėl JK išstojimo iš ES (BREXIT)

Nuo 2021 metų sausio 1-os dienos įsigaliojo nauji siuntų, atvykstančių/išvykstančių iš/į Jungtines Karalystės (JK) tarifai. Šie pokyčiai liečia ir MileBoutique.LT, todėl esame įsipareigoję informuoti apie tai, kas keisis ir kaip keisis.

PREKIŲ KAINOS

Visos į Lietuvą įvežamos prekės, kurių vertė viršija 22 Eur bus apmokestinamos 21% PVM+įvairūs muito mokesčiai vežėjams. Taigi, dėl šios priežasties kils visų prekių, atvežamų iš JK kainos – t.y. Soap&Glory, Baylis&Harding, Jelly Belly ir kitų. Kol kas likučius išparduodame už senas (nepadidintas kainas), tačiau tik gavus naujus papildymus šios kainos pakils bent 21%. Todėl maloniai siūlome pasirūpinti atsargomis, esančiomis vietoje el. parduotuvėje už dar nepadidintą kainą.

SIUNTIMO KAINOS

Lietuvos paštas taiko naujus siuntimo mokesčio tarifus JK (ne Europos Sąjungai skirtas). Įprastai už siuntas į JK klientai mokėdavo 7.24-9.56 Eur (priklausomai nuo siuntos svorio intervale tarp 500g-2kg). Šiuo metu 500g-1kg svorio siunta kainuoja 9.56 Eur, o atitinkamai didesnis svoris kainuos dar brangiau. Visus Lietuvos pašto tarifus galite rasti https://www.post.lt/lt/kainu-skaiciuokle. Būtent šiais naujais tarifais vadovausimės ir mes, siųsdami siuntas į JK.

Jeigu turite papildomų klausimų visada galite kreiptis info@mileboutique.lt

Sėkmingų apsipirkimų!

Įrašą parengė MileBoutique.LT komanda. Bet koks šio įrašo, fragmento ar kt. naudojimas be raštiško sutikimo yra traktuojamas kaip turinio vagystė.

Share this post